U dvoboju 23. kola MAXtv Prve lige nogometaši Dinama ove subote pobijedili su Inter na Maksimiru rezultatom 2:0, zahvaljujući golovima Josipa Pivarića i Armina Hodžića...

Zaprešićki Inter znao je namučiti Dinamo, ali nikad nije slavio na Maksimiru. No, 'modri' u nastavak sezone nisu ušli baš najbolje, a trener Ivajlo Petev za današnji sraz ne može računati na čak šestoricu igrača. Najviše će se osjetiti nedostatak Soudanija, no zato od prve minute kreču Sammir i Guilherme...

• 90’

Kraj utakmice, Dinamo zaslužena tri boda

• 89’

GOOOOL za Dinamo! Hodžić je udvostručio prednost i sve riješio na Maksimiru uz asistenciju Gojaka!

• 83’

Hodžić je izbio sam pred Čovića, ali vrlo je loše pucao

• 76’

Zbog bakljade Bad Blue Boysa nakratko je susret prekinut

• 73’

Hodžić je bio u izglednoj prilici, ali Čović je zaustavio njegov udarac, a onda na drugoj strani prijeti Blažević, no Livaković kupi loptu u zadnji čas ispred njega...Dinamova pobjeda još nije sigurna

• 68’

Još jedan pokušaj Fiolića, ali Čović je na pravom mjestu

• 49’

Sjurio se Fiolić desnom stranom i opasno pucao u suprotni kut, no njegov udarac ipak odlazi iznad gola

• 48’

Puljić je izbio sam pred Livakovića, no ipak je bilo zaleđe

• 45’

Gotovo je prvo poluvrijeme. Dinamo na Maksimiru protiv Intera vodi 1:0. 'Modri' su tek na samom kraju prvog dijela uspjeli zabiti. Iz slobodnog udarca, s više od 20 metara udaljenosti, sjajno je pogodio Josip Pivarić