Varaždin je ostavio bolji dojam u prvom poluvremenu i golom Postonjskog iz penala u 26. minuti su preuzeli vodstvo. Gorica je u nastavku bila opasnija momčad ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike i Kovačevićeva momčad je upisala bitna tri boda

VARAŽDIN: Zelenika - Boršić, Pellumbi, Jelenić, Vukčević - Pilj, Postonjski - Mitrovski, Elezi, Drožđek - Brodić

GORICA: Banić - Munksgaard, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Mrzljak, Soldo - Majstorović, Ndockyt, Pršir - Vujnović

10. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Gorica 1:0 (Postonjski 11m, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 80’

Gorica nastavlja dominirati ali pao je malo ritam igre i Varaždin pokušava mirno privesti utakmicu kraju

• 72’

Nova promjena kod Varaždina, Škaričić ušao umjesto Pilja

• 72’

Nova šansa za Goricu! Krizmanić je bio najviši u skoku nakon kornera i lopta je otišla malo preko gola

• 69’

Nastavlja se pritisak Gorice! Prišir je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali obrana je to blokirala

• 66’

Dvostruka zamjena kod Varaždina, Belcar i Marina su ušli umjesto Elezija i Mitrovskog

• 64’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 62’

Ovo je trebao biti gol za Goricu! Prvo je Vujnović na drugoj stativi pucao glavom, ali Zelenika je obranio i Štiglec je naletio na odbijenu loptu i iz mat pozicije je pucao, ali Jelenić je očistio opasnost s gol linije