Nogometaši Gorice slavili su 1:0 protiv Osijeka u derbiju prvog dana 33. kola Hrvatski Telekom Prve lige

GORICA: Banić - Moro, Jovičić, Steenvoorden - Doka, Ngouali, Hamad, Keita - Dvorneković, Dieye, Špikić

OSIJEK: Ivušić - Jurčević, Škorić, Cheberko - Silva, Pilj, Žaper, Gyurcso - Kleinheisler - Bohar, Mierez

• +23
NK Gorica - NK Osijek, HT Prva liga, 7.5.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

NK Gorica - NK Osijek, 1:0 Jovičić 48'

NK Gorica - NK Osijek, 1:0 Jovičić 48' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice! Gorica je pobijedila Osijek 1:0

• 89’

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade vremena

• 85’

Dobar pokušaj Santinija! Opasno je pucao, ali golman Gorice Banić sjajnom paradom brani taj pokušaj napadača Osijeka

• 74’

Nenad Bjelica u igru uvodi Bočkaja, gosti idu na sve ili ništa, treba im gol za izjednačenje

• 69’

Osijek pokušava izjednačiti, ali teren je težak, napadati može samo dugim loptama, a to za sada ne daje rezultate. Gorica se jako dobro brani i bez većih problema kontrolira utakmicu

• 53’

Jao, kakvu je sada glupost zamalo napravio golman Gorice Banić! Nespretno je intervenirao, pokušao je uhvatiti jednu loptu, ali ona mu je prošla kroz ruke, pa i kroz noge... Srećom po Banića i Goricu nije ušla u gol jer je 'zapela' u jednoj lokvi vode... Uh, ovo je bilo stvarno blizu

• 49’

GOOOOOOOOOL! Gorica vodi 1:0! Zabio je Jovičić glavom nakon kornera Hamada

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme

• 37’

Uh, bilo je sada opasno pred golom Gorice. Lopta je zapela u jednoj od brojnih lokvi, a Mierez je bio u naletu. No, golman Gorice Banić bio je brži. Uklizao je i izbio ispred napadača Osijeka