PETI PUT

Derbi na Maksimiru u rukama čovjeka koji je razbjesnio cijelu Rijeku

18.04.2017 u 19:32

Derbi utakmicu 29. kola MAXtv Prve lige na Maksimiru između Dinama i Hajduka (15 sati, Arenasport) sudit će osječki sudac Ante Vučemilović Šimunović

U hrvatskom nogometu s velikim nestrpljenjem uvijek se očekuje informacija o tome tko sudi neku veliku utakmicu, a pogotovo kada je riječ o derbiju između Dinama i Hajduka.

Odlučeno je da ta važna zadaća pripadne Anti Vučemiloviću Šimunoviću koji će tako peti put dijeliti pravdu između Dinama i Hajduka.

Ovaj Osječanin ostao je posebno upamćen zbog suđenja utakmice između Dinama i Rijeke (1:1) na Maksimiru u prosincu, kada je pri vodstvu gostiju isključio igrača Rijeke Gorgona, uskoro i sportskog direktora Ivana Mancea, a susret je produljio za osam minuta iako je na semaforu pisalo pet minuta sudačke nadoknade.

Osim toga, poslije te utakmice predsjednik Rijeke Damir Mišković podnio je ostavku na sve funkcije u HNS-u.