Velika borba na Gradskom vrtu! Dinamo dominirao većinu prvog poluvremena, ali Osijek ima najbolju priliku pred kraj poluvremena kada je Beljo pogodio stativu. U nastavku je gusta magla otežala igru i nije bilo puno pravih prilika, ali domaćini su uspjeli zabiti preko Miereza u 85. minuti za konačnih 1:0

OSIJEK: Ivušić - Gržan, Žaper, Čeberko, Leovac - Nejašmić, Kleinheisler, Jugović - Caktaš - Beljo, Mierez

DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Theophile, Štefulj - Mišić - Špikić, Ivanušec, Baturina, Bočkaj - Drmić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
Osijek - Dinamo, 29.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Marko Mrkonjic
  • 95’

Mance je zabio, ali je bio u zaleđu!

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 87’

GOOOOOL!! Mierez je izašao sam pred Livakovića i zabio je za vodstvo Osijeka!

• 77’

Bočkaj je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 74’

Ante Čačić je dobio žuti karton zbog prigovora

• 64’

Teški su uvjeti za igru i ritam utakmice je pao

• 53’

Ristovksi je dobio žuti karton

• 48’

VAR je zbog magle djelomično izvan funkcije

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme. Ante Čačić napravio je dvije izmjene. U svlačionici su ostali Martin Baturina i Daniel Štefulj, a u igri su Petković i Ademi