REZULTAT JE NESTVARAN

Debakl srpskog nogometa kakav se ne pamti; 'Orlići' očerupani kao 'pilići'

13.10.2023 u 09:03

U kvalifikacijama za Euro U-21 2025. reprezentacija Srbije doživjela je debakl kakav ne pamti u svojoj povijesti

U utakmici skupine F u Nottinghamu Englezi su razbili vršnjake iz Srbije čak 9:1. 'Orlići' su očerupani kao 'pilići iako su poveli u 27. minuti preko Lučića. No već do odmora domaćin je preokrenuo na 3:1, a u nastavku je uslijedilo trpanje gostujuće mreže. Nogometna katastrofa za susjede!

Engleska U21 - Srbija U21, kvalifikacije za Euro 2025. Izvor: Profimedia / Autor: Andy Sumner / imago sportfotodienst / Profimedia

Golove za englesku reprezentaciju zabili su Philogene (38, 63), Delap (42), Elliott (45+7, 90+1), Madueke (53, 59) i Rowe (89), a Subotić je dao autogol (89).

'Ako želite imati dugu karijeru i igrati za Englesku, morate biti tehnički i fizički bolji od svog protivnika. To smo i radili na cijelom terenu. Kada se rezultat počeo razvijati kako se razvijao, nismo stali', jasan je bio engleski izbornik. Lee Carsley.