TRIJUMF U ŽENEVI

De Bruyne sjajno zabio, Belgija djeluje moćno uoči Eura

30.05.2016 u 11:59

Nogometaši Belgije pobijedili su u prijateljskoj utakmici igranoj u Ženevi reprezentaciju Švicarske rezultatom 2:1, a golove u preokretu zabili su Lukaku i De Bruyne...

Belgijska nogometna reprezentacija spada u krug favorita uoči Eura u Francuskoj koji počinje za dva tjedna, a ove subote u gostima u Švicarskoj potvrdila je svoju kvalitetu.

Domaćin je bio taj koji je u Ženevi poveo preko Džemailija u 31. minuti, no dvije minute kasnije uzvratio je Lukaku, da bi nakon isključenja Seferovića Kevin de Bruyne u 83. minuti krasnim dalekometni udarcem upotpunio preokret Belgije.

Belgija će do Eura odigrati još prijateljske utakmice protiv Finske i Norveške, a Euro otvara dvobojem s Italijom, u skupini u kojoj su još Irska i Švedska. Švicarsku na Euru pak čekaju Albanija, Rumunjska i Francuska.