NBA LIGA

Dario Šarić i njegovi Sixersi još ne znaju za pobjedu

08.11.2016 u 11:29

Philadelphia '76ersi doživjeli su šesti poraz u nizu, svladao ih je Utah Jazz 109:84, a Dario Šarić uklopio se u sivilo Sixersa, zabio je četiri koša...

Sixersi su, uz New Orleans Pelicanse, jedina NBA momčad koja još nije okusila slast pobjede. Philadelphia ima 'šest od šest', a posljednji su im poraz priuštili Utah Jazzeri 109:84.

Dario Šarić
proveo je 23 minute na terenu, za to je vrijeme bio poprilično nezamjetan, kao i ostatak njegovih suigrača. Šarić je utakmicu završio s četiri koša, dva skoka i dvije asistencije... Sixerse su predvodili Jahlil Okafor s 15 koševa i Joel Embiid s 14. Najbolji strijelac utakmice bio je Utahov Gordon Hayward s 20 koševa.

Chicago Bulls
su uvjerljivo pobijedili Orlando Magic 112:80. Mario Hezonja je u 21 minutu na terenu zabio devet koševa, uz dva skoka i tri asistencije. Zaigrao je i Damjan Rudež i na terenu proveo 10 minuta bez pogotka, ali je ubilježio po skok i asistenciju. Najučinkovitiji u redovima Orlanda bili su Aaron Gordon s 15 koševa i Evan Fournier s 13 koševa.

Bullsi su dominirali od početka i prvu su četvrtinu zatvorili serijom 15:0 za rezultat 37:24. Nakon toga su imali dvoznamenkastu prednost veći dio utakmice, a u jednom trenutku čak i 38 koševa prednosti.

Do pobjede ih je predvodio Jimmy Butler s 20 koševa i sedam asistencija, a Taj Gibson je ubacio 16 koševa i 11 skokova. Dwyane Wade je dodao također 16 koševa...