slaganje momčadi

Danijel Jusup sa Zadrom postao prvak Hrvatske pa dobio novi ugovor do 2025. godine

07.07.2023 u 14:29

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Košarkaški trener Danijel Jusup ovog je petka potpisao novi, dvogodišnji ugovor sa Zadrom kojeg je prošle sezone vodio do naslova prvaka Hrvatske

Uz to, s jednim od najmanjih proračuna u ABA ligi Jusup i Zadar su izborili doigravanje regionalne lige, a vjernost klubu potpisao je za sljedeće dvije sezone, odnosno do ljeta 2025. godine. Ugovor je u ime kluba potpisala v.d. direktorice Vana Dundov, a treneru je čestitao i uspješan rad poželio sportski direktor Denis Pleslić.

„Iza nas je sezona u kojoj nas je krasilo nevjerojatno zajedništvo, drago mi je da smo opravdali povjerenje i ispunili zadane ciljeve. Vjerujem da ćemo u novoj sezoni nastaviti putem kojim smo krenuli u prošloj“, rekao je nakon potpisa ugovora Danijel Jusup.

I prije potpisa ugovora krenulo je slaganje momčadi za sljedeću sezonu. Jusupova želja je zadržati barem dio igrača koji su prošle godine pokazali kvalitetu i karakter pobjednika.

„Tražimo najbolja rješenja u okviru proračuna kojeg imamo. Nije jednostavno jer su igrači svojim igrama podigli cijenu i tražimo načine kako zadržati barem kostur momčadi“, najavio je Jusup.