bundesliga

Dani Olmo zabio u pobjedi Red Bull Leipziga; to mu je prvi gol u Bundesligi ove sezone...

11.02.2022 u 23:41

U prvoj utakmici 22. kola njemačkog prvenstva Red Bull Leipzig je kod kuće uvjerljivo svladao Köln 3:1

Red Bull Leipzig je poveo u 25. minuti golom Christophera Nkunkua, a u drugom poluvremenu strijelci za domaću momčad su bili su Dani Olmo i Angelino.

Olmo je zabio u 54. minuti, a tri minute kasnije je pao Angelinov gol. Gosti su poraz ublažili u sudačkom produžetku golom Tima Lemperlea. Olmu je ovo bio prvi gol u prvenstvu ove sezone...

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za RB Leipzig.

Ovom je pobjedom RB Leipzig skočio na četvrto mjesto ljestvice s 34 boda, a Köln je ostao na sedmom mjestu s 32 boda.

Vodeći je minhenski Bayern koji u subotu igra protiv Bochuma.