Tvrdo prvo poluvrijeme, Hrvatska je dominirala posjedom lopte, ali do pred kraj poluvremena nismo uspjeli stvoriti pravu šansu. Vlašić je promašio najbolju priliku u 45. minuti. U nastavku je bila slična priča, Maroko je čak imao par prilika gdje nas je Livaković spasio. Otvorili smo SP remijem i sada se okrećemo sljedećoj utakmici odnosno Kanadi

MAROKO: Bounou - Hakimi, Saiss, Aguerd, Mazraoui - Ounahi, Amrabat, Amallah - Ziyech, En Nesyri, Boufal

HRVATSKA: Livaković - Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa - Modrić, Brozović, Kovačić - Vlašić, Kramarić, Perišić

• +45
SP Katar: Hrvatska - Maroko Izvor: Profimedia / Autor: Kieran McManus / Shutterstock Editorial / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Oršić je ušao umjesto Perišića

• 86’

Slab je ritam igre, Hrvatske i dalje dominira posjedom ali još uvijek nismo uspjeli stvoriti izglednu priliku

• 81’

En Nesyiri i Ounahi izlaze van. U igri su Abd Al Razke Hamdalah i Abdelhamid Sabiri

• 80’

Majer je ušao umjesto Kovačića

• 79’

Amrabat je napravio prekršaj na Modriću i zaradio je žuti karton

• 70’

Još jedna promjena kod Hrvatske, Livaja je ušao umjesto Kramarića

• 65’

Još jedna promjena kod Maroka. Umjesto Boufala u igri je Abde Ezzalzouli

• 65’

Hakimi je pucao iz slobodnog udarca iz velike udaljenosti, ali Livaković je još jednom siguran