muke juventusa

Cristiano Ronaldo zbog ovog poteza postao predmet sprdnje; užarile se društvene mreže, a neki fanovi su se brutalno okomili na njega

22.04.2021 u 13:31

Nakon što je Juventus, aktualni prvak talijanske Serie A, nadigrao na svom terenu Parmu 3:1 društvene mreže najviše su se bavile Ronaldom koji je zbog jednog poteza postao predmet sprdnje

Iako su gosti poveli golom Brugmana u 25. minuti, kada je iz slobodnog udarca svladao legendarnog Buffona, ubrzo je sve došlo na svoje. Alex Sandro zabio je u 43. i 47. minuti, a za konačnih 3:1 u strijelce se upisao De Ligt u 68. minuti.

Ovom pobjedom Juventus je zadržao treće mjesto na ljestvici Serie A, ali Inter ima čak 11 bodova prednosti i pitanje je dana kada će osigurati titulu prvaka.

No, nakon utakmice – koja je pokazala da je Juventus ranjiv - udaru kritika opet se našao njihov najskuplji i najpoznatiji igrač Cristiano Ronaldo. Razlog je njegova reakcija u živom zidu kada je Parma povela 1:0 iz slobodnog udarca. Kao što se može vidjeti u priloženom videu Ronaldo nije skočio, poput svojih suigrača, nego je pokrio lice. I upravo preko njegove glave lopta je prošla i završila u mreži nakon čega je krenula sprdnja na njegov račun. Mnogi su podsjetili kako mu ovo nije prvi puta da ne skače u živom zidu jer se boji 'da ga ne napuca lopta.' Neki su ga nazvali kukavicom...

Iako je Juventus na kraju pobijedio ovaj detalj i napadi 'fanova Stare dame' govore kako baš i nije više poželjan u tom klubu koji je zahvatila velika financijska kriza, a najavljeno je i ogromno rezanje troškova.