'građani' marširaju

City u prvenstvu nije izgubio 21 utakmicu u nizu, Pepove trupe 'gaze' sve redom

26.11.2017 u 22:27

U susretu 13. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je na gostovanju pobijedio Huddersfield Town 2:1 i ponovo ima osam bodova više od najbližeg konkurenta gradskog suparnika Uniteda...

City je gubio nakon poluvremena, no u nastavku susreta je okrenuo rezultat ostvarivši jedanaestu uzastopnu ligašku pobjedu. 'Građani' sada u prvenstvu imaju niz od 21 utakmice bez poraza...

Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela autogolom Nicolasa Otamendija nakon ubačaja iz kornera. Izjednačio je Sergio Aguero iz kaznenog udarca u 47. minuti, a pobjedu Cityju donio je više sretno nego spretno Raheem Sterling u 84. minuti.

Gostujuću pobjedu je ostvario i Arsenal koji je golom Alexisa Sancheza u drugoj minuti sudačke nadoknade iz kaznenog udarca slomio Burnley. U prvom nedjeljnom susretu Southampton je pobijedio Everton 4:1, a za goste je posljednjih 15 minuta igrao hrvatski nogometaš Nikola Vlašić.