03.10.2014 u 08:28

• +7

Celtic – Dinamo

Izvor: Pixsell / Autor: Maximilian Nikelski

Celtic je svladao Dinamo 1:0, a trener škotske momčadi Ronny Deila dao je svoj viđenje dvoboja drugog kola Europske lige koji se odigrao u Glasgowu

Za stratega škotskog prvaka nema dileme tko je bio junak večeri.

'Craig Gordon bio je nevjerojatan. Rekao sam mu u svlačionici da mu moramo zahvaliti što nas je spasio. Celtic je u prošlosti imao dobre golmane i Craig je pokazao koliko je to važno. Ne može se bolje braniti. Ono što je radio bilo je fantastično. Miran je i pruža povjerenje obrani', pričao je Deila te se osvrnuo na atmosferu na Celtic Parku.

'Sada imamo dobru priliku. Kod kuće je važno pobijediti, a navijači su bili fantastični, stajali su uz nas 93 minute. Moramo nastaviti. Svaka je utakmica drugačija. Tri kluba su izjednačena i bit će to borba do kraja.'

Nešto o utakmici i protivniku.

'U prvom poluvremenu smo bili dobri, imali šanse, ali u drugom smo izgledali umorno. Dinamo je bio bolji i stvorili su prilike. Ovo je ogroman rezultat za nas, jer želimo pobijediti sve domaće utakmice. Igrali smo protiv dobre ekipe i bio je to zaista težak susret.'