PORTUGALAC PRETJERAO

Čak je i Modrić 'podivljao' na sebičnog Ronalda

09.11.2015 u 13:16

Madridski Real u nedjelju je izgubio važnu utakmicu u Sevilli. Domaćini su slavili 3:2, s time da se mora priznati kako 'kraljevi' mogu žaliti za nekoliko izglednih prilika

'Kraljevi' su doživjeli prvi prvenstveni poraz u sezoni i sada su s tri boda zaostatka na drugom mjestu, iza vodeće Barcelone.

Real je čak dobro ušao u utakmicu. Poveo je preko Ramosa, ali u 32. minuti isti je igrač zbog ozljede morao napustiti teren, što je bio nagovještaj problema.

Sevilla je potom zabila tri puta, da bi u sudačkoj nadoknadi James Rodriguez ipak dao gol za utješnih 2:3.

Međutim Real može žaliti za nekoliko Ronaldovih potrošenih lopti, a koje bi, da Portugalac nije bio sebičan, netko od njegovih suigrača možda i 'spakirao' u mrežu Sergija Rica.

Zbog jedne takve situacije, u 68. minuti pri rezultatu 2:1 za Sevillu, podivljao je i naš Luka Modrić, jer je bio u odličnoj poziciji, no Ronaldo mu nije želio dodati. I zato je hrvatski veznjak - potpuno s pravom - prigovorio najvećoj zvijezdi Reala.

Njih su dvojica inače u vrlo dobrim odnosima i sigurni smo da ovaj Modrićev potez neće naškoditi prijateljstvu.