Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
NBA prvak Miami u noći s četvrtka na petak je gostovao u Los Angelesu, te je sa 99:90 pobijedio Lakerse. Nekako u to vrijeme krenula je po medijima priča Kobea Bryanta
Najbolji igrač Lakersa, ponajbolji košarkaš i današnjice, ali i svih vremena, je izjavio da ne bi imao problema pobijediti LeBrona Jamesa u igri jedan na jedan.
'LeBron se sjajno snalazi u igri pet na pet i možda uistinu postane najboljih svih vremena, ali u igri jedan na jedan protiv mene nema šanse. Tu sam najbolji, to nikada ne gubim. Pobjeđivao sam svakoga, Granta Hilla, Nicka Van Exela, Reggieja Millera, Eddieja Jonesa...', rekao je Bryant i dodao:
'Mogao bih imati problema samo protiv jednog čovjeka, a to je Kevin Durant. Njegove dugačke ruke i dribling bi mi mogli zadati probleme'.
Potom se sjetio i igre jedan na jedan s nekada sjajnim Tracyjem McGradyjem.
'Ubio sam ga. Jednom prilikom smo zajedno boravili u Njemačkoj, igrali smo tri puta 'jedan na jedan' i svaki put sam dobio. Jednom sam ga ostavio na dva poena. Poslije se žalio da je bio ozlijeđen', rekao je Bryant, ali nije dugo čekao odgovor McGrayja.
'K vragu, kakve su to informacije. Nikada nisam bio u Njemačkoj s Kobeom', rekao je košarkaš koji trenutačno igra u Kini.
