engleska liga

Bruno Fernandes zabio u 91. minuti za pobjedu Manchester Uniteda kod Fulhama

04.11.2023 u 15:44

U prvom susretu 11. kola engleske nogometne Premier lige Manchester United je osvojio tri gostujuća boda nakon minimalne 1:0 pobjede kod Fulhama

Pobjedu je gostima osigurao kapetan Bruno Fernandes golom u 91. minuti.

Kod Fulhama su popularni 'crveni vragovi' poveli već u 9. minuti nakon što je suparničku mrežu pogodio Škot McTominay, ove sezone najbolji strijelac Manchester Uniteda u Premier ligi. No, sudac je nakon pregledavanje snimke poništio gol.

Do kraja je Manchester United plaho dominirao i sve je bilo spremno za prvi ligaški remi kluba iz Manchestera u sezoni. No, u 91. minuti gosti su ipak zabili gol i uhvatili sva tri boda.

• +12
Fulham - Manchester United, engleska liga, 4.11.2023. Izvor: EPA / Autor: DANIEL HAMBURY

S vrha šesnaesterca je desnom nogom kut suparničkog gola naciljao Portugalac Bruno Fernandes za slavlje svog sastava.

Ovom pobjedom Manchester United se popeo na šesto mjesto ljestvice, dok je Fulham ostao četrnaesti.