Brazil i Kostarika odigrali su sjajnu utakmicu u kojoj se pobjednik nije znao sve do sudačke nadoknade. Dva kasna Brazilska gola osigurala su prvu pobjedu jednom od glavnih favorita prvenstva, dok je Kostarika izgubila sve izglede za drugi krug...

Brazil: Alisson; Fagner, Silva, Miranda, Marcelo; Casemiro, Paulinho, Coutinho; Willian, Jesus, Neymar

Kostarika: Navas; Acosta, Gonzalez, Duarte; Gamboa, Borges, Guzman, Oviedo; Ruiz, Venegas; Urena

• +18
SP 2018., skupina E: Brazil - Kostarika Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice! Sjajna utakmica!

• 90’

GOOOOOL! U sedmoj minuti sudačke nadoknade Neymar je zabio za 2-0!

• 90’

GOOOOOOOOL!!!! U prvoj minuti nadoknade Brazil je napokon poveo. Firmino je glavom prebacio do Gabriela Jesusa, on je gurnuo loptu do Coutinha, koji je iz blizine napokon svladao Navasa

• 89’

Igrat će se barem još šest minuta

• 88’

Neymar je napravio prekršaj, a Marcelo je nakon toga dlanom pogodio drugog kostarikanskog igrača. Sada obojica leže na travi i kradu vrijeme

• 87’

Udarac Casemira; brani Navas

• 86’

Nova gužva u kostarikanskom kaznenom prostoru; na kraju je na lopti još jednom Navas

• 83’

Promjena u Kostariki; izlazi David Guzman, ulazi Yeltsin Tejeda

• 81’

Žuti karton za Neymara. Rukom je napucao loptu nakon što je Kuipers označio njegov prekršaj u napadu

• 79’

Situacija će se provjeriti... I nema penala! Kuipers je promijenio svoju odluku!