bespotreban prekršaj

Bradarić dobio crveni karton zbog jako nespretnog starta na protivnika; njegova Celta ipak upisala tri boda

22.02.2020 u 15:52

Hrvatski reprezentativni veznjak Filip Bradarić isključen je u 21. minuti utakmice, no usprkos tomu njegova Celta je na domaćem terenu svladala izravnog konkurenta za ostanak Leganes s 1:0 (0:0)

Hrvatski reprezentativni veznjak Filip Bradarić isključen je u 21. minuti utakmice 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva, no usprkos tomu njegova Celta je na domaćem terenu svladala izravnog konkurenta za ostanak Leganes s 1:0 (0:0).

Bradarić je dobio izravni crveni karton zbog neopreznog starta na gostujućeg braniča Bustinzu na sredini igrališta. Bradarić je previsoko podignuo nogu u svom klizećem startu i pogodio Bustinzu u stopalo.

Iako s igračem manje, Celta je ipak uspjela osvojiti tri boda golom Iaga Aspasa u 62. minuti.

Celta je sada 17. s 24 boda, dva više od 18. Mallorce koja se nalazi u zoni ispadanja, dok je Leganes 19. s 19 bodova, koliko ima i posljednji Espanyol.

Na vrhu je Real Madrid s 53 boda, jedan manje ima druga Barcelona.