LIGA PRVAKA

Borussia se spasila, Napoli ispao za jedan gol

11.12.2013 u 20:38

Nakon što smo u utorak i srijedu popodne doznali sudionike osmine finala Lige prvaka iz skupina A, B, C i D, u srijedu navečer doznali smo još pet sudionika 'nokaut-faze' jer Chelsea, Atletico i Barcelona osigurali su taj plasman. Najdrmatičnii prolaz doživjela je Borussia jer pobjednički pogopdak zabili su tek u 87. minuti

KRAJ UTAKMICA

90'+4 Austria - Zenit 4:1
GGOOLL - Kienast je zabio za konačnu pobjedu momčadi našeg Nenada Bjelice

90'+3 Napoli - Arsenal 2:0
GGOOLL - Callejon je zabio još jedan gol za talijane; zabiju li i treći, izbacit će Arsenal

88' Barcelona - Celtic 6:1
GGOOLL - Grk Samaras uspio je glavom, nakon skoka, smanjiti zaostatak svoje momčadi

Barcelona - Celtic 6:1 (Samaras 88')

87' Olympique - Borussia 1:2
GGOOLL - nakon juriša prema golu Francuza, Grosskreutz zabio je za vodstvo Nijemaca

Olympique - Borussia 1:2 (Grosskreutz 87')

73' Napoli - Arsenal 1:0
GGOOLL - Higuain je zabio i u ovom trenutuku osigurao svojoj momčadi osminu finala

72' - Barcelona . Celtic 6:0
GGOOLL - Tello se upisao u među strijelce

Barcelona - Celtic 6:0 (Tello 72')

58' Barcelona - Celtic 5:0
GGOOLL - Neymarov hat-trick nakon sjajne solo-akcije

Barcelona - Celtic 5:0 (Neymar 58')

57' Schalke - Basel 2:0
GGOOLL - nakon (ne)uspjele off-side zamke gostiju, zabio je Matip

Schalke - Basel 2:0 (matip, 57')

54'  Austria - Zenit 3:1
GGOOLL - Hosiner je povećao prednost Austrije za 3:1

51' - Schalke - Basel 1:0
GGOOLL - Draxler je pogodio za Nijemce

Schalke - Basel 1:0 (Draxler 51')

48' - Austria - Zenit 2:1
GGOOLL - potpuni preokret Bjeličine momčadi a strijelac je Jun

48' - Barcelona - Celtic 4:0
GGOOLL - lopta od Xavija za Neymara koji pogađa za 4:0

Barcelona - Celtic 4:0 (Neymar 48')

46' - počela su druga poluvremena

KRAJ PRVIH POLUVREMENA
- mreže miruju na tri stadiona, u Gelsenkirchenu, Milanu i Napulju.

45' - Barcelona - Celtic 3:0
GGOOLL - dugu akciju Barce i dodavanje Montoye okrunio je Neymar

Barcelona - Celtic 3:0 (Neymar 45')

45' - Austria - Zenit 1:1
GGOOLL - Hosiner na dodavanje Stankovića pogađa za izjednačenje

40' - Barcelona - Celtic 2:0
GGOOLL - Pedro Rodriguez dobro je ispratio Neymarovu akciju i povećao vodstvo katalonske momčadi

Barcelona - Celtic 2:0 (Pedro, 40')

37' - Atletico - Porto 2:0
GGOOLLL - Diego Costa povećao je prednost madridske momčadi

35' - Austria - Zenit 0:1
GGOOLL - Keržakov je sjajno iskoristio jedno dubinsko proigravanje i zabija za vodstvo Rusa

14' - Atletico - Porto 1:0
GGOOLL - Raul Garcia je zabio za vodstvo Simeoneove momčadi

13' Olympique - Borussia 1:1
GGOOLL - stijelac je Diawara

Olympique - Borussia 1:1 (Diawara, 13')

8' - Chelsea - Steaua 1:0
GGOOLL - Demba Ba je dobro reagirao nakon kornera i pogodio je mrežu Georgievskog

7' - Barcelona - Celtic 1:0
GGOOLL - nakon pokušaja Sancheza, lopta se odbila do Piquea koji je uspio svladati golmana gostiju

Barcelona - Celtic 1:0 (Pique, 7')

3' Olympique - Borussia 0:1;
GGOOLLL - Lewandowski je sjajno iskoristio dodavnje i prebacio je golmana za vodstvo 0:1

Olympique - Borussia 0:1 (Lewandowski 4')

1' - počele su utakmice