U drugom kolu Eura skupine D, na Wembleyju igrali su Engleska i Škotska, a utakmica je završila bez pogodaka

ENGLESKA: Pickford - James, Stones, Mings, Shaw - Rice, Phillips - Foden, Mount, Sterling - Kane

ŠKOTSKA: Marshall - McTominay, Hanley, Tierney - O'Donnell, McGinn, Gilmour, McGregor, Robertson - Dykes, Adams

• +11
Engleska - Škotska, 2. kolo, Euro 2021. Izvor: EPA / Autor: Facundo Arrizabalaga / POOL
  • 90’

Kraj utakmice

• 78’

Opasan napad Škota, Adams je iz blizine opalio loptu preko grede

• 73’

Zanimljivo, izlazi kapetan Kane i ulazi Rashford, engleski izbornik traži neko rješenje s kojim bi ugrozio Škote

• 63’

James je sada spasio svoju reprezentaciju, izbio je loptu s glavom sa crte kad su je Škoti već vidjeli u golu

• 55’

Englezi opet prijete, James sa 12-13 metara usamljen, ali preko gola

• 46’

Od prve minute nastavka Englezi su krenuli s pritiskom

• 45’

Primirili su Škoti Engleze, a zvižduci s tribina nakon što je sudac oglasio poluvrijeme sve govore

• 30’

Fantastična obrana Pickforda, spasio je Engleze nakon sjajnog udarca s desne strane O'Donella

• 29’

Dobro ubacivanje za Kanea, ali i on da je zabio ne bi bilo gol, jer je opet bilo zaleđe

• 25’

Engleska je puno bolja momčad, sve lakše dolazi do gola Škota koji su u podređenom položaju