• L.K.
  • Zadnja izmjena 15.10.2022 21:13
  • Objavljeno 15.10.2022 u 18:02
Gorica je bolje krenula u utakmicu, ali Hajduk se kasnije stabilizirao i pogodili su prečku i stativu u svega 2 minute. U drugom poluvremenu Gorica je ostala s igračem manje a Livaja je prvi puta promašio penal. Bijeli se nisu predali i to su okrunili golom Livaje u 98. minuti za novu veliku pobjedu

GORICA: Banić - Wague, Steenvoorden, Krizmanić, Vojtko - Pršir, Francois - Mitrović, Prokop, Fruk - D. Jurić

HAJDUK: Sentić - Mikanović, Awaziem, Elez, Melnjak - Kalik, Vuković, Krovinović - Sahiti, Biuk - Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
Gorica - Hajduk, 13. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 98’

GOOOOOOL!!! Hajduk je zabio u zadnjim sekundama utakmice! Livaja je strijelac za 1:0!