• Zadnja izmjena 12.11.2011 11:03
  • Objavljeno 12.11.2011 u 11:03
Edin Džeko Bosna i Hercegovina

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Portugal je u Zenici, u ravnopravnom dvoboju, odigrao 0:0 i s aktivnim, ali i opasnim, rezultatom čeka uzvrat na svom travnjaku

Karakteristična navijačka ludnica dočekala je Cristiana Ronalda i Portugalce, a čitavom događaju nedostajali su samo golovi.

Prvi dio prošao je bez velikih prilika, a u drugom poluvremenu vratarima je 'asistirao' i loš travnjak Bilinog polja. Prva žrtva bio je u 52. minuti Cristiano Ronaldo kojemu se lopta krivo odbila i izazvala promašaj iz izgledne situacije, no isto se dogodilo i Ibiševiću sedam minuta prije kraja iz još čišće pozicije.

'Uz ovakve klase s obje strane nisam mislio da će završiti bez golova, ali ovaj rezultata nudi nam veliku priliku u uzvratu u Lisabonu. U Parizu smo pokazali koliko smo opasni u gostima i nemamo se čega bojati', dodatno hrabri svoje 'zmajeve' trener Safet Sušić.