serie A

Bez Brozovića Inter nije isti, kriza je nastavljena i protiv Fiorentine. Perišić sjajnom asistencijom ostavio Nerazzurri na životu

20.03.2022 u 12:02

Hrvatski nogometni reprezenttivac Ivan Perišić bio je asistent za jedini poodak Intera u 1:1 (0:0) domaćem remiju protiv Fiorentine u susretu 30. kola talijanskog prvenstva

Gosti iz Fience poveli su preko Torreire (50) koji je s pet metara svladao Handanoviča nakon dodavanja Gonzaleza, a samo pet minuta potom konačnih 1:1 psotavio je Dumfries (55) udarcem glavom nakon ubačaja Perišića s lijevog krila.

Perišić je igrao do 80. minute, dok Marcelo Brozović zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Intera.

Ovim rezultatom nastavila se kriza "crno-plavih" koji su u posljednjih sedam nastupa u Serie A ostvarili samo jednu pobjedu.

Nogometaši Milana ponovno su se izdvojili na vrhu ljestvice minimalnom 1:0 (0:0) gostujućom pobjedom protiv Cagliarija u susretu 30. kola.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Bennacer (59) sjajnim vojelem sa 18 metara nakon što mu je loptu na udarac ostavio Giroud.

Ante Rebić igrao je od 71. minute za Milan koji sada ima 66 bodova, tri više od drugog Napolija koji je ranije u subotu je Napoli preokretom u drugom poluvremenu sa 2:1 (0-1) svladao Udinese.