PRIMERA

Betis ispustio pobjedu, Sevilla slavila u Santanderu

22.03.2012 u 22:33

Dva seviljska kluba u četvrtak su različitih raspoloženja dočekali kraj svojih utakmica u Primeri. U 29. kolu nogometaši Seville su slavili u gostima kod Racinga (3:0), dok je Betis kod kuće u zadnjim sekundama ispustio pobjedu protiv Espanyola (1:1)

Sevilla je do tek treće gostujuće pobjede ove sezone došla dvama pogocima Manua del Morala i jednim Jesusa Navasa. Potonji je igrač doveo Andalužane u vodstvo u 34. minuti, smjestivši jednu odbijenu loptu u mrežu.

Del Moral je u nastavku svojim šestim i sedmim pogotkom sezone ugasio svaku nadu Racinga koji je kraj dočekao s igračem manje budući da je u 79. minuti isključen Papa Kouly Diop. Naš Ivan Rakitić je ušao u igru za goste u 66. minuti umjesto Garyja Medela.

Betis je protiv Espanyola poveo u 78. minuti golom Rubena Castra, a užasna reakcija dvojice domaćih braniča u sudačkoj nadoknadi omogućila je Walteru Pandianiju da izjednači i osigura Kataloncima bod.