Dva gola Hazarda, dva gola Lukakua i gol Batshuayia osigurali su Belgiji uvjerljivu pobjedu na otvaranju drugog kola skupine G. Tunis je igrao otvoreno i zabio dva gola. Do sada je ovo utakmica s najviše golova na Svjetskom prvenstvu...

Belgija: Courtois, Alderweireld, Boyata, Vertonghen, Meunier, De Bruyne, Witsel, Carrasco, Mertens, Lukaku, Eden Hazard

Tunis: Ben Mustapha, Bronn, Syam Ben Youssef, Meriah, Maaloul, Khaoui, Skhiri, Sassi, Fakhreddine Ben Youssef, Khazri, Badri

• +27
SP 2018., skupina G: Belgija - Tunis Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +27
SP 2018., skupina G: Belgija - Tunis (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOO! Tunis je smanijio u trećoj minuti sudačke nadoknade! Zabio je Wahbi Khazri

• 90’

Batshuayi je još jednom u izglednoj prilici i još jednom je neprecizan

• 90’

GOOOOL! I napokon Batshuayi!

• 86’

Zadnja promjena za Belgiju; izlazi Dries Mertens, ulazi Youri Tielemans

• 85’

Tunižani se mogu smatrati sretnima, mogli su doživjeti potpunu katastrofu da su belgijski igrači danas bili precizniji

• 81’

Batshuayi se danas ispromašivao. Sada je iz neposredne blizine pucao ravno u tuniškog vratara. Neće, pa neće.

• 80’

Još jedna velika prilika za Belgiju; Carrasco je pucao, a tuniški golman odbio loptu. Na nju je natrčao Batshuayi i iz blizine pogodio prečku. Do odbijene lopte je došao Meunier i pucao preko gola

• 76’

Kakva prilika za Belgiju; Michy Batshuayi je sam izbio pred tuniški gol, zaobišao vratara i pucao, ali s crte je loptu izbio Yassine Meriah

• 75’

Belgija je prepustila loptu Tunisu; ima sigurno vodstvo i čeka priliku iz kontre za možda još koji gol