trijumf kod augsburga

Bayern uzbudljivim preokretom iščupao pobjedu, Kovač ostao u igri za titulu

15.02.2019 u 22:33

U dvoboju 22. kola Bundeslige Bayern je ovog petka pobijedio Augsburg u gostima rezultatom 3:2, iako je dvaput gubio tijekom prvog poluvremena...

Momčad Bayerna pod Nikom Kovačem sve češće pokazuje pravi karakter, a to je viđeno i ovog petka u Augsburgu, u dvoboju koji je mogao dotući minhenske zvijezde u borbi za naslov prvaka.

• +5
Bundesliga, FC Bayern - Nürnberg Izvor: Pixsell / Autor: Matthias Balk/DPA/PIXSELL

Već poslije 13 sekundi autogolom Goretzke poveo je domaćin, no povratnik nakon ozljede Kingsley Coman izjednačio je u 17. minuti.

Kad je Won doveo Augsburg ponovo u vodstvo u 23. minuti, gostujući navijači su se zabrinuli i tko zna što bi bilo da Coman ponovo nije zabio u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. U 53. minuti Bayern je kompletirao potpuni preokret pogotkom Davida Alabe.

Na ljestvici Bundeslige Bayern je ovim trijumfom stigao na samo dva boda zaostatka za Borussijom Dortmund koja u ponedjeljak ima priliku pobjeći na +5 eventualnom pobjedom kod Nürnberga...