bundesliga

Bayern stigao do šeste uzastopne pobjede; Kovačeve trupe lako sredile Hoffenheim

18.01.2019 u 23:09

U prvoj utakmici 18. kola njemačkog nogometnog prvenstva minhenski Bayern, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, kao gost je svladao Hoffenheim 3:1...

Gosti iz Münchena ostvarili su dva gola prednosti u prvih 45 minuta preko Goretzke (34, 45+1), nadu domaćima vratio je Schulz (59), no tri boda Bayernu osigurao je Lewandowski (87).

Bila je to šesta prvoligaška pobjeda Bayerna u nizu, a momčad koju vodi Niko Kovač sada ukupno ima devet utakmica bez poraza u svim natjecanjima (sedam pobjeda, dva remija).

Drugoplasirani Bayern tako je smanjio zaostatak za vodećom Borussijom iz Dortmunda na tri boda, sada ima 39, a Borussija 42 uz utakmicu manje, dok je Hoffenheim, za kojega je svih 90 minuta igrao hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić, sedmi s 25 bodova.