NOVI POČETAK

Bayer zabio dva gola Ivanu Kelavi u debiju za Udinese

17.07.2013 u 23:46

Diljem Europe tijekom srijede su igrane prijateljske utakmice. Hrvatski stručnjak Robert Prosinečki i njegov Kayserispor imali su iznimno snažnog suparnika u ukrajinskom prvaku Šahtaru…

Kayserispor je na koncu pred svojim navijačima poražen s 2-1, pri čemu su strijelci za goste bili Douglas Costa i Maicon, dok je za momčad našeg trenera zabio Pablo Mouche. Darijo Srna i Eduardo da Silva nisu ovom prilikom bili u sastavu Šahtara.

Bayer Leverkusen je u Puchu uvjerljivo svladao talijanskog prvoligaša Udinese s 3-0. Strijelci su za Nijemce bili Simon Rolfes, Stefan Kieβling i Heung-Min Son, a spomenimo da je za talijanski klub u prvom poluvremenu, kad su pala dva gola, branio bivši vratar Dinama Ivan Kelava. Bio mu je to debi u dresu talijanskog prvoligaša a prvi gol ide njemu na dušu zbog lošeg istrčavanja nakon kornera. Uoči drugog gola obranio je zicer...

Bayerova dva gola Kelavi u debiju za Udinese

Southampton je s 2-1 pobijedio španjolskog trećeligaša Llagosteru, a naš je Dejan Lovren odradio jedno poluvrijeme za engleski klub. Everton je, pak, s 4-1 svladao Accrington, a hrvatski napadač Nikica Jelavić nije igrao.