messi ju spasio

Barca na čudesan način ostala jedina neporažena momčad u Europi!

31.03.2018 u 22:36

Nogometaši Barcelone ove subote u 30. kolu Primere odigrali su 2:2 na gostovanju u Sevilli, iako su do 88. minute gubili 2:0...

Barcelona je posljednja neporažena momčad u europskim nogometnim ligama, a preživjela je i 30. kolo Primere u kojem je bila u izgubljenoj situaciji.

• +8
La Liga, FC Barcelona - Athletic Bilbao Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Na gostovanju u Sevilli katalonski klub odigrao je većim dijelom utakmice vrlo slabo i treba izgubiti. Domaćin je poveo u 36. minuti preko Franca Vazqueza, a Luis Muriel je udvostručio prednost u 50. minuti.

Autor: Youtube

U samoj završnici ipak je došlo do preokreta. Luis Suarez u 88. minuti je smanjio, a samo minutu kasnije izjednačio je Lionel Messi koji je ušao u igru tijekom drugog poluvremena.

Ivan Rakitić odigrao je po običaju cijelu utakmicu protiv bivšeg kluba.

Sevilla je ovom utakmicom poslala jasnu poruku Barceloni uoči finala Kupa kralja u kojem ponovo međusobno igraju, ali može žaliti za propuštenom prilikom.

Na ljestvici Primere Barca ima 12 bodova ispred Atletica koji se u nedjelju protiv Deprotiva ima priliku malo približiti.