super-mario u akciji

Balotelliju bilo dovoljno 16 minuta za prvi gol u novom klubu; kaos na Velodromu

26.01.2019 u 08:04

U prvoj utakmici 22. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je kao gost svladao Marseille sa 2:1 (1:0)

Oba gola za Lille postigao je Pepe i to u sudačkoj nadoknadi, u prvom poluvremenu je u trećoj minuti nadoknade iskoristio 11-erac, da bi u drugom dijelu pogodio u četvrtoj minuti nadoknade za 2:0.

Za konačnih 2:1 zabio je bivši talijanski reprezentativac Mario Balotelli, koji je u Marseille stigao prije dva dana, u šestoj minuti nadoknade. Talijan je bio na klupi do 74. minute, a onda je ušao umjesto Kamare.

Balotellijev pogodak pogledajte OVDJE.

Utakmica je bila prekinuta na više od pola sata u 58. minuti zbog petarde koja je puknula u neposrednoj blizini igrača pa ih je sudac poslao u svlačionice.

Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car ostao je na klupi Marseillea koji je ostao sedmi sa 31 bodom, dok se Lille učvrstio na drugom mjestu sa 43 boda, 10 manje uz tri utakmice više od vodećeg Paris SG-a, ali šest više od trećeg Lyona.