konferencijska liga

Ballkani u Prištini izgubio od Astane, situacija se u Dinamovoj skupini zakomplicirala

26.10.2023 u 21:16

Nogometaši kazahstanske Astane ostvarili su prvu pobjedu u skupini C Konferencijske lige, gdje nastupa i Dinamo, svladali su u Prištini domaći Ballkani 2:1

Vatreno je od početka bilo u Prištini te je već u sedmoj minuti, na povratnu loptu, dobro reagirao gostujući igrač Hovhanisjan te je postigao gol za 1:0 vodstvo Astane.

Domaćin se vratio ekspresno, već u idućem napadu glavom je za 1:1 zabio Kuč.

Ali, niz golova nije stao na tome već su gosti do novog vodstva došli u 23. minuti, a zabio je Beisebekov.

Sve do kraja rezultat se nije mijenjao, a kazahstanska momčad time je upisala prvu pobjedu u skupini.

Na vrhu ljestvice je i dalje Viktoria sa šest bodova i utakmicom manje, dok preostale tri momčadi imaju po tri boda, ali Dinamo iz dva susreta.

Za Astanu je branio Josip Čondrić, dok je u 75. minuti u igru ušao Marin Tomasov.