španjolska liga

Atletico uz dosta muke slavio protiv Espanyola i skočio na treće mjesto prvenstvene ljestvice

10.11.2019 u 21:21

Nogometaši Atletivo Madrida skočili su na treće mjesto Primere nakon što su u 13. kolu slavili kod kuće protiv Espanyola 3:1

Atletico je do pobjede došao preokretom jer je Espanyol poveo u 38. minuti golom Dardera.

U sudačkoj nadoknadi prvog dijela izjednačio je Correa, da bi Alvaro Morata u 58. minuti donio prednost za momčad Diega Simeonea. Konačnih 3:1 postavio Koke u 90. minuti.

• +7
La liga, Atletico Madrid - Espanyol Izvor: EPA / Autor: Emilio Naranjo

Momčad Diega Simeonea je bila u velikoj rezultatskoj krizi uoči ovog susreta, u posljednjih šest utakmica je upisala samo jednu pobjedu i čak pet remija u španjolskom prvenstvu...

Atletico je sada treći s bodom manje od vodećih Barcelone i Reala, dok je Espanyol na predzadnjem mjestu.