galatasaray ispao

Atletico se poigrao sa slabašnim Monacom, Kalinić opet ostao bez učinka

28.11.2018 u 20:49

U ranijim utakmicama Lige prvaka odigranima ove srijede Atletico je potvrdio prolazak dalje pobjedom protiv Monaca kod kuće rezultatom 2:0, dok je moskovski Lokomotiv istim rezultatom svladao Galatasaray i onemogućio mu ulazak u nokaut fazu natjecanja...

Atletico je opravdao ulogu favorita na stadionu Wanda Metropolitano, pobjedivši s lakoćom momčad Thierryja Henryja koja je još jednom pokazala da je potpuno izgubila samopouzdanje.

• +3
Liga prvaka: Atletico - Monaco Izvor: Profimedia / Autor: Guille Martinez/Cordon Press

Već u 2. minuti Kokeov udarac od bloka je završio u mreži, a zatim je Correa u 24. minuti probio lijevu stranu i asistirao Griezmannu kojem nije bilo teško udvostručiti prednost.

U kakvom je stanju Monaco pokazala je 83. minuta u kojoj je Radamel Falcao iz penala promašio cijeli gol.

Nikola Kalinić ušao je u igru u 63. minuti i ostao bez učinka. Njegova suša od šest mjeseci bez postignutog gola se nastavlja.

Danijel Subašić zbog ozljede zadnje lože nastavlja izbivati s terena.

Atletico je ovime potvrdio prolazak dalje, a u zadnjem kolu pokušat će Borussiji Dortmund preoteti prvo mjesto u grupi.

U drugoj utakmici igranoj u isto vrijeme Lokomotiv je u Moskvi stigao do prve pobjede protiv Galatasarayja golovima Krychowiaka i Ignatieva.

Taj rezultat osigurao je prolazak dalje Portu i Schalkeu.