Odigrala se borbena utakmica u Madridu. City je bio bolji u prvom poluvremenu i najbolju priliku za goste je propustio Gündogan, kada je pogodio stativu u 30. minuti. U nastavku Atletico je igrao puno bolje i stvorili su mnogo problema Cityju, ali Guardiolina momčad je izdržala do kraja utakmice i zasluženo su prošli u polufinale Lige prvaka

Liverpool - Benfica 3:3 (prva utakmica 3:1) (Konate, 21' , Ramos, 32' , Firmino, 55' , 65', Yaremchuk, 74' , Nunez, 83')

Atletico Madrid - Manchester City 0:0 (prva utakmica 0:1)

Atletico Madrid: Oblak; Savić, Felipe, Reinildo, Renan Lodi, Kondogbia, Koke, Llorente, Joao Felix, Griezmann, Lemar

Manchester City: Ederson; Stones, Laporte, Walker, Cancelo, Gundogan, Rodri, De Bruyne, Bernardo Silva, Mahrez, Foden

• +20
Liverpool - Benfica, Liga prvaka, 13.4.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Peter Byrne / PA Images / Profimedia
  • +25
Atletico Madrid - Manchester City, Liga prvaka, 13.4.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Kieran McManus / Shutterstock Editorial / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kakva drama na kraju utakmice! Odbila se lopta do Correa, koji se sjurio u šesnaesterac, ali Ederson je još jednom dobro reagirao

• 90’

Cancelo je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton

• 90’

Carrasco je izveo slobodan udarac iz obećavajuće pozicije, ali Ederson je obranio udarac

• 90’

Igrat će se još devet minuta sudačke nadoknade

• 90’

Felipe je dobio crveni karton nakon prekršaja na Fodenu!

• 88’

Još jedna odlična prilika za Atletico, Correa je spustio loptu Cunhi, koji je pucao iz odlične pozicije ali obrana je dobro reagirala i blokirala je udarac