španjolska liga

Atletico je uz puno muke ipak svladao Levante; 'rojiblancosi' sve bliže Barceloni

13.01.2019 u 16:38

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 19. kola španjolskog prvenstva nogometaši Atletico Madrida pred svojim su navijačima svladali Levante s minimalnih 1:0

Strijelac pobjedonosnog gola u 57. minuti bio je francuski napadač Antoine Griezmann, koji je precizno izveo kazneni udarac dosuđen zbog igranja rukom Crnogorca Nikole Vukčevića.

Trener Atletica Diego Simeone u 76. minuti je uveo u igru Nikolu Kalinića, ali se hrvatski nogometaš u vremenu koje je dobio nije našao u izglednoj situaciji za gol.

Atletico se pobjedom privremeno približio vodećoj Barceloni na dva boda, ali Katalonci još moraju odigrati utakmicu 19. kola u kojoj će ugostiti Eibar od 18.30 sati.

Osim tog dvoboja, na rasporedu su još dva susreta: Athletic Bilbao - Sevilla (16.15) i Betis - Real Madrid (20.45).