hrvat opet glavni

[VIDEO] Ante Rebić zabio i svoj četvrti gol u nizu, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu nad Fiorentinom koja je i s igračem manje došla do boda

22.02.2020 u 22:55

U dvoboju 25. kolu Serie A Milan je kao gost odigrao 1:1 protiv Fiorentine, a novi gol za milansku momčad je zabio Ante Rebić.

Rebić je pogodio u 56. minuti nakon velike pogreške igrača domaćih Caceresa, a Imoćanin je zabio u zadnje četiri utakmice u nizu. To je njegov sedmi gol ove sezone za Milan, od čega šesti u Serie A.

U 62. minuti je isključen igrač domačih Dalbert, ali Fiorentina i s igračem manje izjednačava golom Pulgara (86. pen).

Milan Badelj zbog crvenoga kartona nije bio u sastavu Fiorentine.

Milan je skočio na sedmo mjesto s 36 bodova, a Fiorentina je ostala 13. s 29 bodova.

• +5
Serie A, Fiorentina - Milan Izvor: Profimedia / Autor: Spada / LaPresse / Profimedia