JUNAK UTAKMICE

[FOTO] Alen Halilović majstorski zabio za pobjedu Birminghama, a zatim skinuo dres i pokazao majicu posvećenu preminulom Balaševiću

27.02.2021 u 19:48

U 33. kolu Championshipa hrvatski nogometaš Alen Halilović je donio pobjedu Birminghamu nad Queens Park Rangersom (2:1)

Charlie Austin je pogodio za vodstvo gostiju u 44. minuti, a domaćin je na izjednačenje čekao do 82. minute kada je zabio Kristian Pedersen. Tri minute kasnije Halilović je majstorskim pogotkom postavio konačnih 2:1, a zatim je skinuo gornji dio dresa i pokazao majicu posvećenu preminulom glazbeniku Đorđu Balaševiću.

Hrvatski nogometaš je dobio loptu na nekih 18 metara od gola i onda je sjajno pogodio suprotnu stranu protivničkog gola. Halilović je u igru ušao u 63. minuti umjesto Ivan Sancheza.

• +3
Alen Halilović u dresu Birminghama Izvor: Profimedia / Autor: Andy Shaw/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia

Ovo je bio njegov prvi gol za Birmingham u koji je stigao u studenom prošle godine. Odigrao je ukupno osam utakmica za englesku momčad koja se nalazi na 21. mjestu Championshipa od 24 kluba drugog razreda engleskog nogometa