Subotnja zagrebačka špica još je jednom pokazala zašto je centar grada omiljeno mjesto za kavu, susrete i ležerna izdanja poznatih lica
Zagrebačka špica ni ove subote nije razočarala. Centar grada, Cvjetni trg i okolne ulice ponovno su postali mala modna i društvena pozornica na otvorenom, a među onima koji su privukli pažnju bile su i članice grupe Lelek.
Djevojke koje su posljednjih mjeseci u fokusu domaće publike zbog pobjede na Dori, ovoga su puta pokazale sasvim drukčije izdanje: daleko od pozornice, reflektora i scenskih kombinacija, a pridružili su im se i njihov menadžer Tomislav Roso i Marin Novaković, back vokal Lelekica.
Ženski etno-pop sastav Lelek, pobijedile su na ovogodišnjoj Dori, a na nedavnoj Euroviziji djevojke su nakon zapaženog nastupa u Beču, osvojile 15. mjesto s pjesmom 'Andromeda', s ukupno 124 boda.
Brojna poznata lica
Subotnji đir centrom nije prošao ni bez Josipe Pavičić, koja se također prošetala zagrebačkom špicom. Njezina pojava uvijek privlači pažnju, osobito zato što već godinama njeguje prepoznatljiv, nenametljiv i ženstven stil. Osim nje središtem Zagreba prošetali su se i Mirela Holy, Dragan Despot, Jasna Palić-Picukarić, Michel Bakić i dr.