CHARLOTTE IZ 'SATC'

Kristin Davis bi htjela snimiti treći nastavak 'Seksa i grada'

23.11.2010 u 09:44

Bionic
Reading

Glumica koja se proslavila ulogom hladne Charlotte York Goldenblatt otkrila je da bi rado snimila i treći film o modno osviještenim Njujorčankama

Iako nema nikakvih najava ni planova o snimanju filma 'Seks i grad 3', Kristin je rekla da bi se vrlo rado odazvala tom pozivu.

'Znam da nitko nije to spominjao dosad, ali ja bih rado snimila i treći film. Mislim da sve cure misle isto što i ja. Sve bi bilo samo pitanje usklađivanja vremena i organizacije. Zbilja vjerujem da ćemo gledati i 'Seks i grad 3'', rekla je.

Lijepa brineta je otkrila i da ima problema sa snom.

'Ne spavam jako dobro. Svaki šum me uznemiri', objasnila je Kristin.

'Dok smo snimali 'Seks i grad 2' u Maroku, nisam mogla biti u centru grada zbog buke, no kad sam se preselila u lijepi mirni hotel, sve je bilo drugačije. Spavala sam kao beba', rekla je.