Nakon svečanosti obilježavanja Dana pobjede i Domovinske zahvalnosti, predsjednik RH Stjepan Mesić posjetio je Ogulin
Mesić je u 14 sati ručao u hotelu Frankopan, javlja portal Ogulin.info, koji prenosi da je predsjednik u Ogulin navodno došao privatno, a novinarima ulaz u atrij hotela nije bio dopušten.
Predsjednika je u hotelu dočekao direktor Milan Ceranić, a u atriju su bili nazočni i predsjednik ogulinskog SDSS-a i Gradski vijećnik Siniša Ljubojević te savjetnik kluba zastupnika SDSS-a Saša Milošević. Novinari ogulinskog portala javljaju da je Milošević razgovarao sa savjetnikom Ureda predsjednika Sinišom Tatalovićem.
U to se vrijeme u crkvi svetog Ante u Kninu održavala misa za Domovinu, kojoj su nazočili i premijerka Jadranka Kosor i predsjednik Hrvatskog sabora Luka Bebić.
U Uredu predsjednika objasnili su da je Mesić odbio nazočiti misi u Kninu jer se nitko iz Crkve nije ogradio od nedavnoga uvodnog komentara Ivana Miklenića u Glasu koncila u kojem se govori o 'veleizdajniku' s neizravnim aluzijama na Predsjednika Republike.

komentari
komentar mirjane matEšić
Trošimo Zemlju kao pun hladnjak: Ono što radimo s plastikom je alarmantno
komentar višeslava raosa
Bauk kruži Europom: Orbanizam nije nestao, samo je promijenio oblik
KOMENTAR BOŠKA PICULE
Pouke mađarskih i bugarskih izbora: Ima li Hrvatska svoga Pétera Magyara ili Rumena Radeva?
KOMENTAR MARUŠKE VIZEK
Europa prosipa milijarde preko oceana: Zajašimo svog najmoćnijeg konja!