NE PROPUSTITE

Pogledajte prvu povijesnu pobjedu 'lokosa' nad Slavenom

23.11.2012 u 22:22

U prvoj utakmici 17. kola MAXtv Prve lige u Maksimiru su domaća Lokomotiva pobijedila je koprivnički Slaven Belupo 3:1 te tako privremeno zasjela na drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici

Nastavlja se vrlo dobra serija mlade momčadi Lokomotive. Od sredine rujna igrači trenera Ivkovića izgubili su samo jednu utakmicu, a sada je po prvi puta u povijesti pred naletom 'lokosa' pao i Slaven Belupo.

Utakmicu su obilježile greške golmana, ponajviše gostujućeg koji je primio dva pogotka (Antolić i Barbarić) iz velike daljine. Domaćini su poveli već u 25. minuti preko Antolića, da bi Slaven izjednačio u 27. preko Šabana. Već u 48. minuti domaćini dolaze opet u vodstvo zahvaljujući Barbariću da bi u 67. iz jedanaesterca koji je sam izborio Kramarić postavio konačnih 3:1 za Lokomotivu koja je tako po prvi puta u povijesti pobijedila koprivničku momčad te je barem nakratko zasjela na drugo mjesto MAXtv Prve lige.