NESREĆA KOD NOVE GRADIŠKE

Kombijem zaštitarske tvrtke usmrtio biciklista

17.07.2010 u 17:45

Bionic
Reading

U prometnoj nesreći, koja se danas 10 minuta prije podneva dogodila u mjestu Batrina, između Slavonskog Broda i Nove Gradiške, smrtno je stradao 67-godišnji biciklist

Pretpostavlja se da je biciklist počeo skretati ulijevo, nakon čega je na njega naletio 31-godišnji vozač kombija zaštitarske tvrtke Sokol Marić iz Slavonskog Broda, koji je vozio iza njega. Od udara u stražnji dio bicikla 67-godišnjak je pao na kolnik. Od teških ozljeda zadobivenih pri udaru kombija i pri padu na tlo biciklist je u 13 sati preminuo u Općoj bolnici u Novoj Gradiški.

Očevidom je utvrđeno da je za nesreću kriv vozač kombija koji je kroz naseljeno mjesto vozio većom brzinom od dopuštenih 70 km na sat. Slijedi mu kaznena prijava zbog izazivanja prometne nesreće sa smrtnom posljedicom.