HAJ - ZAD 3:0

Hajduk zasluženo do uvjerljive pobjede

03.11.2012 u 18:55

U jedinoj večernjoj utakmici subotnjeg dijela 14. kola MAXtv Prve lige, Hajduk je na Poljudu nadigrao Zadar te zasluženo stigao do uvjerljive pobjede

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
--------------------------------------------------------------

HAJDUK - ZADAR 3:0

90' - KRAJ UTAKMICE
87' - Maglica se uz gol-crtu probio skoro do gola, ali je i sebično pucao; no pogodio je vratnicu
85' - na Poljudu je sve više atrakcije, a mladi Kiš pokazuje svoju raskoš
79' - 3:0 GGOOLLLLL - nakon još jedne odlične Hajdukove akcije strijelac je Kiš
74' - 2:0 GGGOOLLLL Bencun koji je ušao prije par minuta zabija prekrasnim golom sa 14 metara
72' - opet je Maglica u prigodi, ali nije stigao do lopte
69' - dvostruka zamjena u Zadru; ušli Ćurjurić i Muić
68' - odlična asistencija Kiša za Maglicu, ali Ježina brani
65' - u igru ulazi i Tomislav Kiš
63' - 1:0 GGGOOOLLL - Vuković je sjajno posremio povratnu loptu Andrijaševića
62' - još jedna odlična prilika za Zadar; promašio Heister
61' - baljkada Torcide
59' - tribine zazivaju mladog Tomislava Kiša
54' - Gržan je pokušao gurnuti loptu u 'for' Perici, ali Lima je siguran
52' - Perica je nakon brze kontre Zadra pogodio gredu
49' - već treći korner u nastavku za Hajduk, Milović glavom preko gola
46' - počelo je drugo poluvrijeme

KRAJ POLUVREMENA
45' - završnica poluvremena a opet sudac ima naslovnu ulogu - naravno Polju du fućka
43' - zakuhalo se na Poljud, opet sudac Vidulin propušta dosuditi penal za Hajduk
42' - Zadar je napokon došao 'do daha'
38' - prva prigoda za Zadar; Blaževiću prijeti Perica
38' - hrabar Radoševićev ulazak s gotovo 30 metara
35' - ništa novog na Poljud, Hajduk ima loptu, Zadar se mudro brani...
31' - Hajduk prijeti, 'plete mrežu' oko Zadrove obrane
27' - Oremuš je ušao u 16-erac, a sudac Vidulin procijenio da je simulirao prekršaj te je Oremušu pokazao žuti karton
24' - Hajduk kombinira sitnim 'vezom', no opet bez konkretne završnice
21' - Andrijašević zaustavljen prekršajem na nekih 20-tak merara, a sl. udarac izvodi Vuković ali Ježina mirno hvata loptu
20' - odličan ubačaj Vukovića, no Ježina se požtvovno baca pred noge Hajdukova napadača
18' - opet odličan prolazak Oremuša, ali nepotrebno se lopta gura u sredinu, gdje je najviše igrača
15' - još jedna brza kacija 'bilih' ali završna lopta bila je prebrza
13' - Vuković puca s lijeve strane, ali lopta odlazi kraj gola
11' - Lima, koji se nakon dugo vremena pojavio u momčadi, vrlo je agilan po lijevoj strani
9' - pokušali su Zadrani izvesti brzu kontru, ali Hajdukova obrana je pravovremena
8' - u nastavku akcije Radošević još jednom opasno puca
7' - odlična akcija Hajduka, caktaš na ubačaj s desne strane glavom, ali vratar Ježina izbija
5' - korner za Hajduk, ali Radošević je vrlo neprecizan
2' - Maloča je zbog grubog starta 'zaradio' žuti karton
1' - počela je utakmica s par minuta zakašnjenja