POGLEDAJTE GOLOVE

Evo kako je Inter poljuljao Dinamovo samopuzdanje

22.07.2012 u 09:18

Dinamo je u subotu započeo svoj put k obrani naslova prvaka. No, već na prvoj prepreci 'modri' su iznenađujuće posrnuli. Zaprešićki Inter šokirao je Maksimir i remizirao sa Čačićevom trupom

Trebala je to biti uvertira i zagrijavanje za srijedu i uzvratni ogled protiv Ludogoreca, no navijači Dinama su nakon remija 1:1 s Interom dobili boru više. 'Modri' su istina poveli već u 16. minuti golom Sammira, no to je bilo sve što su pokazali. Jalovi napadi, potpuno ispremiješan sastav u odnosu na onaj koji je istrčao par dana ranije u Bugarskoj rezultiralo je činjenicom da su 'modri' odigrali jednu mršavu utakmicu.

Inter se u Maksimiru postavio hrabro i zato su nagrađeni u 52. minuti kada je Oršić iskoristio grešku Vide i Kelave i na kraju izjednačio i šokirao Maksimir. Kako je to izgledalo pogledajte u video prilogu.