doček u zagrebu

Zlatni vaterpolisti u nedjelju dolaze u Zagreb! Doček je na Trgu bana Jelačića

29.07.2017 u 22:55

Grad Zagreb i Hrvatski vaterpolski savez priredit će doček za vaterpoliste koji su na Svjetskom prvenstvu Budimpešti osvojili zlatnu medalju

Hrvatski vaterpolisti u subotu su navečer u Budimpešti osvojili zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu, a u nedjelju dolaze u domovinu! Nakon što su odigrali savršeni turnir na SP-u, bez ijednog poraza, na kojemu su svladali Talijane, pa Srbe u polufinalu i potom domaćine Mađare u finalu zasluženo su osvojili svjetsko zlato.

• +9
Hrvatska Mađarska finale SP-a Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Zato je red da ih se dostojno dočeka - NEKA PATI KOGA SMETA, HRVATSKA JE PRVAK SVIJETA!

• +9
SP u vaterpolu, finale: Hrvatska - Mađarska Izvor: Reuters / Autor: LASZLO BALOGH

Doček za hrvatske reprezentativce bit će priređen u nedjelju (30. srpnja) u 18.00 sati na zagrebačkom Trgu bana Josipa Jelačića.