• Zadnja izmjena 17.01.2010 13:46
  • Objavljeno 17.01.2010 u 13:24
Kathrin Zettel, Svjetsko prvenstvo u Val d'Isereu

Izvor: Reuters / Autor: -

Hrvatska skijašica Nika Fleiss zauzela je 24. mjesto u slalomu Svjetskog kupa u Mariboru, na kojem je pobijedila Austrijanka Kathrin Zettel ispred Slovenke Tine Maze (+0.71) i Nijemice Maria Riesch (+1.16)

Fleiss je nakon prve vožnje bila 21., a na kraju je za pobjednicom zaostala 3.43 sekundi. Ana Jelušić s velikim zaostatkom od 4.19 sekundi ostala izvan kruga 30 najboljih na 36. mjestu u prvoj vožnji, a treća hrvatska predstavnica Matea Ferk nije završila prvu vožnju u kojoj su nastupile čak 92 skijašice.

Vodeća nakon prve vožnje Austrijanka Marlies Schild odustala je na sredini staze kada je imala veliku prednost i šansu za pobjedu.