aba liga

Zadar i dalje bez pobjede; u regionalnoj ABA ligi doživio je i četvrti poraz u nizu

21.10.2018 u 20:03

Košarkaši Zadra u 4. su kolu regionalne ABA lige pretrpjeli i četvrti poraz izgubivši na svom parketu od Mornara iz Bara 93:83...

Zadrani su dobro otvorili utakmicu, no već u drugih 10 minuta gosti iz Crne Gore su preuzeli kontrolu rezultata, a u trećoj četvrtini je Mornar uspio izgraditi i prednost od desetak koševa.

Ipak, Zadar se uspio primaknuti na samo tri poena razlike (71:74) sredinom četvrte četvrtine, ali potom je uslijedila gostujuća serija od 13:0 koju je s dvije trice pokrenuo Antabia Waller kojom je pitanje pobjednika bilo riješeno.

• +7
KK Zabok - KK Zadar, košarkaško PH, 2. kolo Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Puhovski / CROPIX

Malcolm Grant je s 22 koša bio najefikasniji u sastavu Zadra, Luka Božić je dodao 19 koševa, dok je Waller s 19 koševa predvodio Mornar.

Nakon četiri odigrana susreta Zadar je na omjeru pobjeda i poraza 0-4, a Mornar na 2-2.