[VIDEO] Uplakana belgijska zvijezda nakon Hrvatske nije se mogla smiriti, a zatim je potegnula šaku

• D. S.
  • Zadnja izmjena 01.12.2022 21:48
  • Objavljeno 01.12.2022 u 20:10

Hrvatska je osvojila drugo mjesto u skupini F odigravši 0:0 protiv Belgije, a tragičar u redovima suparničke reprezentacije bio je Romelu Lukaku

Belgijski napadač došao je na SP sa ozljedom, prvu utakmicu je propustio (Kanada), u drugom kolu je imao malu minutažu (Maroko), da bi u ključnom susretu protiv Hrvatske dobio priliku u drugom poluvremenu – i nije se proslavio.

Romelu Lukaku nije imao svoj dan, u mat situaciji zatresao je vratnicu, još u dva navrata nije iskoristio dobre prilike, a kada je u završnici susreta trebao samo 'piknuti' loptu iz blizine u mrežu u tome ga je spriječio najbolji pojedinac na terenu Joško Gvardiol.

• +46
SP Katar: HRVATSKA - BELGIJA Izvor: EPA / Autor: RUNGROJ YONGRIT

Nakon što je utakmica završila, belgijski napadač bio je očajan, nije mogao zaustaviti suze, ali je bio i strašno bijesan. Ceh je platila kabina za rezervne igrače. Lukaku je iz sve snage šakom opalio po njezinoj lijevoj strani i plastika je popustila.