[VIDEO] Srpski nogometaši krenuli u fizički obračun sa Xhakom; evo kako ih je isprovocirao švicarski reprezentativac

• D. S.
  • Zadnja izmjena 03.12.2022 07:26
  • Objavljeno 03.12.2022 u 07:26

Na utakmici Švicarske i Srbije (3:2) bilo je ružnih scena među igračima, a kod pobjedničke reprezentacije najnervozniji je bio Granit Xhaka

Podsjećamo, Švicarska je povela golom Xherdana Shaqirija (20), Srbija je preokrenula preko Aleksandra Mitrovića (26) i Dušana Vlahovića (35), no Švicarska je sa po jednim golom na kraju prvog i na početku drugog poluvremena koje su postigli Breel Embolo (44) i Remo Freuler (48) stigla do pobjede i prolaza.

Na terenu je bilo vatreno, a srpski igrači su se u sudačkoj nadoknadi pokušali fizički obračunati sa švicarskim kapetanom Xhakom.

Švicarac je u zadnjim minutama provocirao suparnike, vrijeđao ih je i primao se za međunožje dok im se obraćao te je zamalo došlo do tučnjave, a neprimjereno ponašanje Xhake možete vidjeti OVDJE.